dewalt_dfm1240120
DEWALT DFM1240120 HCC anker 12-M8x55 verzinkt (50 st.)
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving
  • HCC 12-M8x55 -Verzinkt
Kenmerken
  • Voor toepassingen met zware belasting
  • Speciaal ontworpen voor installatie in kanaalplaten
  • Verwijderbaar
  • Verwijderbare interne bout na installatie, voor tijdelijke toepassingen
  • Grotere zware sluitring voor optimale klemming
  • Gepatenteerde kunststof borgmoer om spinnen in het gat te voorkomen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Schroefdraadmaat: M8
  • Totale lengte: 55 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5054905020996
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM1240120
Schroefdraadmaat
M8
Totale lengte
55 mm
Draadgrootte
M8 mm
Doos
YES
Kopafmetingen
13,0 mm
Substraat
Concrete
Lengte
55,0 mm
Koptype
HEX
Nl eta approved
NO
Stuks
50,0
Boordiameter
12,0 mm